avatar

چرا نقل

در کنار شماییم تا جشن های لغو شده شما را برگزار کنیم. تا به حال به این فکر کردید که چرا بعضی از اوقات از برگزاری جشن‌ها صرف نظر می‌کنیم؟ اولین نقطه اشتراک اعضای تیم نُقُل فکر کردن به همین دلایل بود. دلایلی از جمله کمبود وقت، دشواری هماهنگ کردن افراد مختلف با سلیقه‌های متفاوت، هزینه بالای برگزاری جشن، دشواری تصمیم‌گیری‌های متعدد برای یک جشن، نگرانی از بی‌نقص نبودن جشن و کلی استرس و نگرانی غیر قابل کنترل و متعدد دیگه. اما جشن برای ما نُقُلی‌ها ارزشمندتر از اونه که بخوایم با این دلایل ازش بگذریم. پس تصمیم گرفتیم برای خودمون و تمام کسانی که جشن رو ابزار و بهونه‌ای برای بزرگداشت لحظه‌های با هم بودن‌، تلاش‌ها، موفقیت‌ها، رشد وتعالی و … میدونن، مجموعه ابزارهایی خلق کنیم تا بتونن فارغ از دلایلی که ذکر کردیم فقط به لذت بردن از جشن فکر کنن و فقط اراده کنن تا یه خاطره خوش دیگه به خاطرات زیباشون اضافه کنن.

ما به جای معرفی مستقیم ابزارهامون، از دلایل لغو جشن برای معرفی اونها استفاده می‌کنیم. اگر دلیل دیگه‌ای برای لغو جشن‌هاتون داشتین حتما با ما در تماس باشید.

هزینه‌های جشن

این روزها مهم‌ترین عامل برگزار نشدن جشن‌ها هزینه‌های سرسام‌آور جشن هستن. از جمله هزینه لباس، آرایشگاه، تزئینات، خوراکی‌های جشن، محل برگزاری جشن و غیره. ما در نقل از چند طریق به کاهش هزینه‌های شما کمک می‌کنیم. ساده‌ترین روش تولید مطالب و محتواهای مفید برای آموزش صرفه‌جویی در هزینه‌ها در بلاگ نقل هست. روش بعدی ابزاری برای مدیریت بودجه در اپلیکیشن نقل هست که به شما کمک می‌کنه با بودجه از پیش تعیین شده به برنامه‌ریزی بپردازید و در طول برنامه‌ریزی محدودیت‌ها رو فراموش نکنید. و روش سوم مشاورها و برنامه‌ریزهای نقل هستن که از طریق مشاوره به شما و تخفیف گرفتن از تامین کننده‌های نقل به کاهش هزینه‌هاتون کمک می‌کنند.

زمان ناکافی برای مقدمات جشن

اکثر ما برای گذران امور زندگی مجبوریم سخت کار کنیم. این اتفاق در کنار زمان‌هایی که روزانه در مسیر رفت و آمدهای شهری و انجام امور اداری و غیره تلف می‌شن زمان زیادی برای ما باقی نمی‌ذارن. نقل کنار شماست تا با چند روش از جمله آموزش ترفندهای تسریع روند جشن، ابزار برنامه ریزی و تقسیم کار و مشاوره و کمک به اجرای جشن توسط برنامه‌ریزها و طراحان جشن نقل، به جبران کمبود زمان شما کمک کنه.

فراموشی و از کنترل خارج شدن کارهای قبل از جشن

با ساخت چک‌لیست و زمان‌بندی انجام کارها و مشخص کردن انجام دهنده آنها، در کنار کارهای پیش فرض پیشنهادی نُقُل برای هر نوع رویداد، کاری از قلم نخواهد افتاد. همه چیز تحت کنترل شما و همراهانتون در برگزاری جشن خواهد بود و به راحتی همه در جریان همه امور ضروری و غیرضروری قرار می‌گیرن.

دشواری هماهنگی

هماهنگی برای انجام کارهای جشن از سخت‌ترین کارهای دنیاست. هماهنگ کردن یک گروه برگزار کننده و اطلاع‌رسانی به همه اعضای این گروه چندین ابزار مختلف نیاز داره. ابزارهای متعددی در نقل برای برقراری این جنس هماهنگی‌ها طراحی و ساخته شدن تا شما به راحت‌ترین و سریع‌ترین حالت ممکن همه افراد و همه امور رو به راحتی هماهنگ کنید.

دشواری تصمیم‌گیری

تصمیم‌گیری به ذات کار دشواری هست، اما وقتی دشوارتر میشه که گزینه‌های خیلی زیادی برای انتخاب در مقابل افراد قرار می‌گیره. این روزها برای برگزاری یک رویداد و جشن تصمیم‌های زیادی از بین گزینه‌های خیلی زیادی باید گرفته بشوند. میزان انرژی زیادی که این تصمیم‌گیری‌ها از ما می‌گیرن، اجازه لذت بردن از خود رویداد رو نمی‌دن و مدام ذهن ما رو مورد حمله قرار می‌دن. پلنرها و طراحان رویداد نُقُل در کنار امکانات اپلیکیشن نُقُل به شما برای راحت‌تر کردن تصمیم‌ها و انتخاب بهترین گزینه‌ها کمک می‌کنند.

اتفاقات غیرمنتظره

اتفاقات غیرمنتظره بخش جدانشدنی زندگی هستن. ادعای پیش‌بینی تمام اتفاقات غیرمنتظره ادعایی پوچ و باطل هست، اما بنابر تجارب پرتکرار پلنرها و طراحان رویداد نقل، اغلب اتفاقات و رخدادها پیش‌بینی شده هستن و برای مواجهه با اونها تدابیر لازم از قبل اندیشیده می‌شن. اما در صورتی که قسمت این باشه که رویداد شما برگزار نشه، تمام نیروهای طبیعت هم‌دست می‌شن و مقابله با اونها کار عاقلانه‌ای نیست :))

کمبود نیروی انسانی

این که برای رویدادی دست تنها باشیم یک بُعد از ماجراست و این که نتونیم از کمک شخص دیگه‌ای استفاده کنیم بُعد دیگه اون. خیلی از اوقات ممکنه کسی رو برای کمک در اطرافمون نداشته باشیم، که خب عیبی هم نداره و پلنرهای آموزش دیده نُقُل برای همین اینجان. اما اگر افرادی رو در کنار خودتون دارید و نمی‌دونید چطور بیشترین بهره ممکن رو از حضورشون ببرید، کافیه اپ نُقُل رو نصب کنید و یک رویداد در اون ایجاد کنید. میبینید که به راحت‌ترین شکل ممکن نحوه واگذاری امور به افراد مختلف رو براتون امکان‌پذیر می‌کنه.